Zbieraliśmy odzież, organizowaliśmy kiermasze słodkości i licytacje. Dzięki pomocy dzieci, rodziców i nauczycieli udało się zebrać 3 540 złotych 
, które zostały przekazane Kindze za pośrednictwem fundacji „Się pomaga” 
Ogromne podziękowania kierujemy do uczniów i wychowawców klas:
– 4b i Pani Mirosławy Kaszubskiej, 
– 5a i Pani Barbary Waśniewskiej, 
– 8d i Pani Barbary Olszewskiej 
za bezinteresowną pomoc i wsparcie finansowe 😍
.
Organizatorami akcji w naszej szkole byli uczniowie klas 7a, 5b i 4a i ich rodzice. Dobrymi duszkami Panie Małgorzata Rydzewska i Grażyna Bieniek 

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE SERCE I WASZĄ WRAŻLIWOŚĆ 
Organizatorzy akcji – Mirosława Szczygielska, Jolanta Wiśniewska i Joanna Bąkowska.