Klasa 7 A w ramach zajęć profilaktycznych uczestniczyła w spotkaniu z

przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nidzicy /https://www.facebook.com/PSSENidzica/ Uczniowie poznali zagrożenia, jakie wynikają ze stosowania wyrobów tytoniowych, e-papierosów, czy też napojów energetycznych.
Dziękujemy Pani Klaudii Dzięgielewskiej za przeprowadzenie wartościowych warsztatów, za cierpliwość w odpowiadaniu na zadawane pytania oraz przybliżenie skutków wywołanych stosowaniem używek.