Kolejne sportowe sukcesy cheerleaderek z Dwójki!

Nidzickie tancerki ostatnią sobotę spędziły w Elblągu w tanecznym klimacie, podczas Mistrzostw Polski w Tańcu Nowoczesnym Żuławy Dance Projekt. Artyści reprezentujący niezliczone taneczne style spotkali się, by pochwalić się swoimi umiejętnościami. Wśród tancerzy z całej Polski obecnych na festiwalu nidzickie dziewczynki zatańczyły znakomicie zajmując w swoich kategoriach wszystkie miejsca na podium.
3. miejsce grupa Gwiazdeczki
2. miejsce grupa Czaderki
1. miejsce grupa Malinki
Gratulujemy naszym tancerkom. Jesteśmy dumni i szczęśliwi mając Was w naszej szkole.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły, panom Markowi Nachtygalowi i Piotrowi Kościjańczukowi oraz wspaniałym rodzicom, którzy wspierają dziewczynki w rozwijaniu ich pasji oraz dzięki, którym nasze wyjazdy są możliwe. Trzymanie przez Was kciuków przyniosło bardzo pozytywny efekt.
O opiekę nad ekipą i zrealizowanie znakomitej fotorelacji zadbały towarzyszące nam panie Sylwia Bublijewska i Beata Prokopowicz. Dziękujemy!
Z tanecznymi pozdrowieniami trenerka Dorota Kosińska