KOLEJNE SUKCESY TANCEREK Z NIDZICKIEJ DWÓJKI

W sobotę 11 marca odbył się Jubileuszowy XV Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego „City Of Dance” w Białymstoku. Od rana, do późnych godzin wieczornych swoje umiejętności prezentowali tancerze z całej Polski z różnych grup wiekowych i w różnych kategoriach. Uczennice naszej szkoły zatańczyły znakomicie i zdobyły w swoich kategoriach wiekowych wysokie lokaty:
Malinki – II miejsce (Julia Albrechczyńska, Oliwia Dąbrowska, Julia Dęby, Lena Długokęcka, Hanna Drządrzewska, Lena Gołębiewska, Ada Krzykwa, Blanka Kusik, Zuzanna Łukaszewska, Maja Marks, Lena Pabijanek, Ola Pytlarczyk, Zosia Stefańska, Kinga Szypulska, Lena Szypulska, Nadia Szypulska, Diana Zalewska).
Gwiazdeczki – IV miejsce (Zuzia Adamczyk, Lena Cupała, Zuzia Ciesielska, Agata Danelczyk, Nadia Jaworska, Nikola Jaworska, Alicja Kostka, Zuzia Majer-Babiarz, Olga Miecznikowska, Zuzia Nowak, Kornelia Pszczółkowska, Nina Waśk).
Czaderki – I miejsce (Alicja Dostatnia, Julia Duchna, Róża Kowalczyk, Amelia Lisowska, Alicja Szpara, Maja Wasilewska, Lena Wiśniewska).
Podczas turnieju towarzyszyła nam i zadbała o oprawę fotograficzną p. Marlena Rostkowska, której bardzo serdecznie dziękujemy. Pragniemy podziękować również Rodzicom i Panu Dyrektorowi Markowi Nachtygal, dzięki którym nasz wyjazd okazał się możliwy.

Opiekun grup: Dorota Kosińska