Kwiatuszki, wianuszki, jajka malowane – wielkanocne warsztaty. / Квіти, вінки, фарбовані яйця – великодні майстер-класи.

W dniu 25.03.2022r. uczniowie klasy 2b wzięli udział w plastyczno-technicznych warsztatach wielkanocnych, prowadzonych przez mamę Bogusi, Panią Monikę Koszczak-Rendę. Nasz specjalny gość zaczarował klasę w wielką pracownię wielkanocną, w której uczniowie chętnie i z wielkim zaangażowaniem tworzyli ozdoby świąteczne. Bardzo dziękujemy Pani Monice za wspólnie spędzony czas, za mnóstwo ciekawych pomysłów i pomoc w wykonywaniu ozdób oraz gratulujemy talentu plastycznego. Zapraszamy częściej. Kolorowe kwiaty w wazonach, malowane jajka, wianuszki i zające będzie można kupić na Jarmarku Wielkanocnym przy ratuszu miejskim.

25 березня 2022 року. Учні 2б класу взяли участь у художньо-технічних великодніх майстер-класах, які проводила мама Богусі, пані Моніка Кощак-Ренда. Наш спеціальний гість зачарував клас у чудовий великодній майстер-клас, де учні з нетерпінням та з великим бажанням створювали новорічні прикраси. Ми хочемо подякувати пані Моніці за час, проведений разом, за багато цікавих ідей та допомогу у виготовленні декорацій, а також вітаємо з Вашим художнім талантом. Запрошуємо частіше. Різнобарвні квіти у вазах, фарбовані яйця, вінки та зайці можна буде придбати на Великодньому ринку біля ратуші в Нідзиці.

Uczniowie klasy 2b

oraz wychowawczyni

Maria Burska