Lipiec to miesiąc podsumowań, szczególnie tego, co wydarzyło się w mijającym roku szkolnym 2021/2022. / Липень – місяць підведення підсумків, особливо того, що відбулося у навчальному році, що минає, 2021/2022.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej prezentacji osiagnięć naszych uczniów i ich opiekunów w różnego rodzaju zawodach, konkursach i przeglądach. Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych w nowym roku szkolnym. Opiekunom zaś życzymy cierpliwości i pasji w codziennej pracy z naszymi „diamencikami”.
 
Запрошуємо переглянути фільм-презентацію досягнень наших вихованців та їх вихованців у різноманітних змаганнях, конкурсах та оглядах. Вітаємо всіх нагороджених учнів з успіхами та бажаємо їм у новому навчальному році ще більше. Бажаємо вихователям терпіння та азарту в повсякденній роботі з нашими «діамантами».