Magia Świąt towarzyszyła „Gwiazdeczkom” podczas wigilijnego spotkania.

Ten wyjątkowy czas spędziliśmy przy tradycyjnym wigilijnym stole, dzięki wspaniałym Rodzicom, nie zabrakło też wizyty Świętego Mikołaja i prezentów. Mamy nadzieje, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.
Wszystkim życzymy wspaniałych, zdrowych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. 🌲 🎅🏼🌲
Grupa „Gwiazdeczki”
Joanna Skibińska