Ten wyjątkowy czas spędziliśmy przy tradycyjnym wigilijnym stole, dzięki wspaniałym Rodzicom, nie zabrakło też wizyty Świętego Mikołaja i prezentów. Mamy nadzieje, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.
Wszystkim życzymy wspaniałych, zdrowych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.


Grupa „Gwiazdeczki”
Joanna Skibińska














