MIKOŁAJKOWA AKCJA CHARYTATYWNA / БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ.

1 Grudnia została zorganizowana akcja charytatywna, mająca na celu zbiórkę środków na przygotowanie świątecznej niespodzianki dla emerytowanego nauczyciela Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nidzicy, który brał udział w odbudowie powojennej Nidzicy oraz był kreatorem nidzickiej oświaty.
Uczniowie klasy 3a, 6b, członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz nauczyciele przygotowali przepyszne wypieki, które przyczyniły się do zebrania środków na realizację wyżej wymienionego zadania.
Laura Sienkiewicz, Aleksandra Gąska-Bruździak, Grażyna Zalewska, Anna Łukaszewska, Teresa Żelazna
 
1 грудня було організовано благодійну акцію зі збору коштів для приготування різдвяного сюрпризу для вчительки-пенсіонера початкової школи №2 м. Нідзиця, яка брала участь у відбудові післявоєнної Нідзиці та була творцем Нідзицької освіти.
Учні 3-а, 6-б класу, члени учнівської ради та вчителі приготували смачну випічку, що сприяло збору коштів на виконання вищезазначеного завдання.
Лаура Сенкевич, Александра Ґонська-Брудзяк, Гражина Залевська, Анна Лукашевська, Тереза ​​Желязна