Najpiękniejszy bukiet na Dzień Kobiet

W związku z Obchodami Dnia Kobiet został zorganizowany konkurs „Najpiękniejszy bukiet na Dzień Kobiet”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Dnia Kobiet oraz motywowanie do podejmowania wspólnej, twórczej aktywności. Najciekawszy okazał się bukiet klasy IV B. Nagrodą dla zwycięskiej klasy był voucher na pizzę oraz dyplom.                                                                                                                                                                                                    Laura Sienkiewicz                                                                                                                                                                                            Grażyna Zalewska                                                                                                                                                                                    Aleksandra Gąska-Bruździak