Nasi uczniowie nagrodzeni w Uzdowie.

Dnia 23 maja 2025 r. o godzinie 17.00 odbyła się uroczysta Gala zakończenia VI Edycji Ogólnopolskiej Szkolnej Ligi Szachowej w Uzdowie. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy zajęła pierwsze miejsce wśród szkół podstawowych. Szymon Sarbiewski indywidualnie zajął 4 miejsce wśród chłopców klas 5-8 szkoły podstawowej, a Łukasz Wasiłowski w tej kategorii zajął 5 miejsce. Anna Wasiłowska indywidualnie zajęła 2 miejsce wśród dziewcząt klas 5-8 szkoły podstawowej. Wyróżnienia otrzymali także nasi młodzi szachiści z przedszkola – Oliwier Idźkowski i Bartosz Czerwinka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opracowanie Pani Wioletta Sarbiewska i Adam Gorzka.