Szkoła Podstawowa nr 2
im. Michała Kajki w Nidzicy
Nasz przedszkolak, Krzysiu Dobies z grupy 0c,
kolejny już raz zaprezentował swój talent artystyczny i kreatywność biorąc udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wioski bez troski” zajął II miejsce .