Nocka uczniów kl. 6 b i 7 a.

3 października 2025 r. uczniowie kl. VI b i VII a spędzili niezwykłą noc w szkole. Podczas wspólnej „nocki” nie zabrakło sportowych emocji i dobrej zabawy. Graliśmy w koszykówkę, piłkę nożną, tenisa stołowego i siatkówkę. Były też tańce, zabawy w chowanego w całej szkole oraz wiele śmiechu i radości.
To wyjątkowe spotkanie było okazją nie tylko do aktywnego spędzenia czasu, ale też do budowania przyjaźni i integracji klas. Wszyscy wrócili do domów zmęczeni, ale z niezapomnianymi wspomnieniami.
Natalia Kobiella i Maria Burska