Odwiedziny w schronisku dla zwierząt w Tatarach. / Відвідування притулку для тварин у Татар.

W ramach akcji „Paka dla psiaka” uczniowie klasy 1 b dzięki życzliwości firmy przewozowej „Bartczak” odwiedzili schronisko i przekazali prezenty dla przebywających tam mieszkańców. Poznali przebywające tam psy, a usłyszane od opiekunów schroniska historie wzbudziły współczucie i wzruszenie. Kontakt z doświadczonymi przez los zwierzakami wywołał w dzieciach naturalny odruch niesienia pomocy i empatii. Zbiórka, która trwała w tej klasie udowodniła, jak wielkie serca mają uczniowie. 🐕‍🦺❤️Jesteście wspaniali!
 
У рамках акції «Paka dla doggy» учні 1-б класу, завдяки привітності транспортної компанії «Bartczak», відвідали притулок та передали подарунки мешканцям, які там перебувають. Вони познайомилися з собаками, які там перебувають, а розповіді, які почули від опікунів притулку, викликали співчуття та розчулення. Спілкування з випробуваними долею тваринами викликало у дітей природний порив допомоги та співпереживання. Збір, який тривав у цьому класі, засвідчив, наскільки велике серце у учнів. 🐕 ❤️ Ви чудові!