Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania / Національний день голосного читання

Uczniowie klasy 8d wzięli udział w tym wyjątkowym dniu, który świętujemy 29 września. Podczas lekcji języka polskiego, spotkali się z przedszkolakami grupy 3-4 latków. Uczniowie przeczytali młodszym kolegom wybrane, najpiękniejsze Baśnie Braci Grimm. Czytanie książek wzbogaca wyobraźnię dziecka, kształtuje wyczucie poprawnej wymowy i koncentracji, wzmacnia pozytywną motywację do poznawania świata.
Wychowawcy
Barbara Olszewska, Anna Wołojewicz
 
Учні 8-го класу взяли участь у цьому особливому дні, який ми відзначаємо 29 вересня. На уроках польської мови познайомилися з дошкільнятами групи 3-4 років. Учні читали своїм молодшим колегам вибрані, найкрасивіші казки братів Грімм. Читання книжок збагачує уяву дитини, розвиває почуття правильної вимови та зосередженості, зміцнює позитивну мотивацію до пізнання світу.
Вихователі
Барбара Ольшевська, Анна Волоєвич