Pierwszy turniej III Edycji Szkolnej Ligi Szachowej w Uzdowie.

Dnia 16 października w Szkole Podstawowej w Uzdowie odbył się pierwszy turniej III Edycji Szkolnej Ligi Szachowej w roku szkolnym 2021/22. Wzięło w nim udział 34 uczennic i uczniów szkół z powiatów działdowskiego, żuromińskiego, ostródzkiego i nidzickiego. Naszą szkołę reprezentowały 4 osoby i drużynowo zdobyliśmy II miejsce. Wyróżnienie otrzymała Anna Wasiłowska z klasy kl. V B zajmując III miejsce w drugiej lidze. Indywidualnie wśród dziewcząt biorących udział w turnieju Anna Wasiłowska kl. V B uplasowała się na pierwszym miejscu, a Oliwia Sarbiewska kl. VII B na trzecim miejscu. Wśród chłopców Szymon Sarbiewski kl. IV B zajął trzecie a Łukasz Wasiłowski kl. IV B siódme miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Adam Gorzka