którego organizatorem już po raz jedenasty (!) jest Przedszkole Nr 2 w Nidzicy nasi przedstawiciele osiagnęli fantastyczne wyniki.
Dagmara Witlinger w kategorii pięciolatków wyśpiewała 1. miejsce! 
W tej samej kategorii Eliza Napiórkowska zdobyła 3. miejsce! 

Brawo dziewczyny! 

Nasze gratulacje i życzenia 
kolejnych sukcesów w następnych festiwalach.
Brawa 

również dla Pań: Joanny Kaweckiej i Ewy Rzepczyńskiej oraz rodziców obu dziewczynek za przygotowanie wokalistek do konkursu. Dziekujemy!







