Podczas tegorocznej Gali Talentów, Supertalentów i Prymusów roku 2023 Burmistrz Nidzicy, pan Jacek Kosmala wyróżnił naszych uczniów.

Są nimi:
 
PRYMUS ROKU: Maja Kunicka.
 
SUPERTALENTY ROKU: Adrian Markunowicz, Anna Wasiłowska, Łukasz Wasiłowski, Oliwia Sarbiewska, Szymon Sarbiewski, Kacper Burski, Kacper Ciesielski, Wiktor Jaworski, Adam Sotel, Bartosz Sokołowski, Paweł Adamczyk, Filip Andryszkiewicz, Oskar Budzeński, Oliwier Budzeński, Olaf Łukomski, Kamil Gołębiewski, Igor Chojnacki, Jakub Zamkowski, Igor Romanek, Maciej Baranowski , Jan Bagiński, Miłosz Kosmala, Łukasz Łukaszewski, Borys Urbański, Alicja Szpara, Zuzanna Adamczyk, Iga Zalewska, Zuzanna Zalewska, Julia Duchna, Zuzanna Michalina Majer- Babiarz, Olga Miecznikowska, Zuzanna Ciesielska, Agata Danelczyk, Nikola Jaworska, Nadia Jaworska, Alicja Kostka, Kornelia Pszczółkowska, Nina Waśk, Maja Kuźbik, Maria Fersz, Maria Wasilewska, Julia Albrechczyńska, Oliwia Dąbrowska, Julia Dęby, Lena Długokęcka, Hanna Drządzewska, Lena Laura Gołębiewska, Adrianna Krzykwa, Blanka Kusik, Zuzanna Łukaszewska, Maja Marks, Lena Pabijanek, Aleksandra Pytlarczyk, Zofia Stefańska, Kinga Szypulska, Lena Szypulska, Nadia Szypulska, Diana Zalewska, Róża Kowalczyk, Maja Wasilewska, Aleksandra Niewiesk, Marta Michalska, Zuzanna Nowak, Lena Cupała, Amelia Lisowska, Lena Wiśniewska, Alicja Dostatnia, Zuzanna Kłos.
 
TALENTY ROKU: Mateusz Wasilewski, Michał Kowalczyk, Martyna Urbanowicz, Wiktoria Michalska, Julian Tadeusz Piotrkowski, Daria Hinburg.
 
W nastrojowy klimat Gali swoimi występami wprowadził zespół w składzie Tomasz Łosowski z zespołu Kombi, Piotr Lejbt, nasi absolwenci: Bartosz Lejbt i Rafał Leśnikowski oraz nasz pan Marcin Bąkowski. Swoje talenty zaprezentowały nasze cheerleaderki. Całą Galę poprowadzili nasi uczniowie Zuzanna Kuczyńska i Marcel Jan Haze. Galę wspólnie zorganizowali: Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy i nasza Szkola na czele z dyrektorami: Panią Joanną Dobroń i Panem Markiem Nachtygalem.