Podsumowanie Szkolnej Ligi Szachowej sezonu 2020/2021.

Uczniowie naszej szkoły w okresie od października 2020 r. do kwietnia 2021 r. brali udział na platformie lichess.org w II Edycji Wojewódzkiej Szachowej Ligi Szkolnej.
Rozgrywki organizuje Uczniowski Klub Sportowy w Uzdowie, tamtejsza szkoła podstawowa oraz Parafia Miłosierdzia Bożego w Nidzicy. W turniejach szachowych ligi udział brało 39 zawodników z 18 szkół i przedszkoli. Nasza drużyna w składzie (na zdjęciu od lewej: Anna Wasiłowska kl. IV B, Szymon Sarbiewski kl. III B, Oliwia Sarbiewska kl. VI B i Łukasz Wasiłowski kl. III B zdobyła II miejsce ?wśród 14 szkół podstawowych. Indywidualnie wśród dziewcząt Oliwia Sarbiewska zajęła II miejsce ?. Pozostali zawodnicy również wywalczyli wysokie lokaty.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. ???
Opracowali: wicedyrektor Piotr Kościjańczuk i Adam Gorzka.