Podziękowania za Jarmark Bożonarodzeniowy.

Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy
Składamy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do przygotowania stoiska naszej placówki na kolejny już Jarmark Bożonarodzeniowy serdeczne podziękowania. To Wy wszyscy kolejny już raz pokazaliście, że zawsze można na Was liczyć. Nie szczędziliście wysiłku, czasu w przygotowania ozdób świątecznych, ciast, w przygotowanie stoiska i sprzedawanie tych wszystkich słodkości i przepięknych dekoracji mimo zimna i wiatru. Uśmiechy na Waszych twarzach świadczyły o tym, że robicie to z ogromnym zaangażowaniem i sercem. Pomaganie innym jest w Waszej naturze. Zebrana podczas jarmarku kwota 16 618,60 zł jest wynikiem m.in. Waszego zaangażowania.

Za to wszystko ogromne dzięki
Marek Nachtygal
Piotr Kościjańczuk