Powitanie Wiosny w przedszkolu­čî┐­čîĚ

23 marca przedszkolaki ze Szko┼éy Podstawowej nr 2 ┼Ťwi─Ötowa┼éy powitanie Wiosny. Uroczysto┼Ť─ç rozpocz─Ö┼éa si─Ö inscenizacj─ů pt. ÔÇ×WiosnaÔÇŁ w wykonaniu ÔÇ×BiedroneczekÔÇŁ (grupy 3-latk├│w) i ÔÇ×Tygrysk├│wÔÇŁ (4-5 latk├│w). Przedszkolaki recytowa┼éy wierszyki, ┼Ťpiewa┼éy piosenki i pi─Öknie zata┼äczy┼éy. Nie zabrak┼éo r├│wnie┼╝ zagadek i wiosennych ciekawostek. Nast─Öpnie wszyscy razem maszerowali┼Ťmy w wiosennym pochodzie, na czele kt├│rego widnia┼éa Marzanna. Jeste┼Ťmy pewni, ┼╝e starania naszych przedszkolak├│w sprawi─ů, ┼╝e Wiosna zawita do nas na dobre.                                                                                                                                                                                                                                                                              Anna Wo┼éojewicz, Joanna Kawecka