Poznajemy historię Nidzicy.

W pierwszych dniach kwietnia uczniowie klas 6-8 mieli okazję zwiedzić wystawę na nidzickim zamku. Wystawa nosi tytuł „Nidzica (Neidenburg) w zbiorach lokalnych kolekcjonerów”.
Zebrano tam m.in. fotografie, książki, listy i pocztówki, które przybliżają zwiedzającym dawne życie naszego mazurskiego miasta. Eksponaty pochodzą z prywatnych kolekcji. Była to ciekawa i żywa lekcja o przeszłości regionu.
Opracowanie nauczyciele historii.