Poznajemy zawody naszych rodziców.

18 maja przedszkolaki z grupy 0c wybrały się do oddziału Banku PKO BP w Nidzicy. Tym razem odwiedziliśmy Panią Natalię, mamę Julka. Ta pełna atrakcji i niezwykle ciekawa wizyta pozostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków. Dzieci poznały tajniki pracy bankowca, zobaczyć mogły urządzenia wykorzystywane do pracy, a wszystkie sprzęty, których nie zobaczyłyby jako zwykli klienci zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie, wszystkie upominki, wspaniałą organizację i poświęcony nam czas szczególnie Dyrekcji i Kierownictwu Banku oraz oczywiście Pani Natalii.       
                                                                                                                                                                                            Joanna Skibińska