PRYMUS, SUPER TALENT i TALENT 2022. / ПРАЙМУС, СУПЕРТАЛАНТ і ТАЛАНТ 2022.

Tegoroczne nagrody Burmistrza Nidzicy otrzymali:
– Prymus Roku: Iga Potapiuk;
– Talent Roku w kategorii naukowej: Julia Perzanowska, Adrian Markunowicz;
– Super Talent Roku w kategorii sportowej: Anna Wasiłowska, Łukasz Wasiłowski, Oliwia Sarbiewska, Szymon Sarbiewski, Kacper Burski, Kacper Ciesielski, Wiktor Jaworski, Aleks Jackiewicz, Dominik Smoliński, Hubert Szczepkowski, Hubert Józefowicz, Olaf Łukomski, Kamil Gołębiewski, Igor Chojnacki, Jakub Zamkowski, Wiktor Józefowicz, Igor Romanek, Aleksander Rutkowski, Maciej Baranowski, Jan Bagiński, Miłosz Kosmala, Filip Andryszkiewicz, Łukasz Łukaszewski, Borys Urbański;
– Talent Roku w kategorii sportowej: Daria Hinburg;
– Super Talent Roku w kategorii artystycznej: Marcel Kosiński, Róża Kowalczyk, Marta Michalska, Maja Wasilewska, Lena Wiśniewska, Klaudia Telicka, Julia Duchna, Anna Wasiłowska, Alicja Dostatnia, Amelia Lisowska, Zuzanna Łukaszewska, Zuzanna Ciesielska, Zofia Stefańska, Aleksandra Pytlarczyk, Nadia Szypulska, Nina Waśk, Maria Wasilewska, Lena Szypulska, Lena Laura Gołębiewska, Julia Dęby, Hanna Drządrzewska, Blanka Kusik, Adrianna Krzykwa, Weronika Dobies i Iga Potapiuk oraz Zuzanna Nowak, Agata Danelczyk, Kornelia Pszczółkowska, Lena Cupała, Maja Kuźbik, Nadia Jaworska, Nikola Jaworska, Olga Miecznikowska, Zuzanna Adamczyk, Zuzanna Michalina Majer-Babiarz, Zuzanna Zalewska, Maria Fersz i Alicja Kostka.
Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.
 
Цього року нагороди мера Нідзіці отримали:
– Прима року: Іга Потапюк;
– Талант року в науковій категорії: Юлія Пержановська;
– Суперталант року в спортивній категорії: Анна Васильовська, Лукаш Васильовський, Олівія Сарбєвська, Шимон Сарбєвскі, Кацпер Бурскі, Кацпер Цесельскі, Віктор Яворскі, Алекс Яцкевич, Домінік Смолінскі, Губерт Щепковскі, Губерт Юзефович, Олаф Лукомскі, Каміль Голембєвскі, Ігор Хойнацький, Ігор Хойнацкі Якуб Замковський, Віктор Юзефович, Ігор Романек, Александер Рутковський, Мацей Барановський, Ян Багінський, Мілош Космала, Філіп Андришкевич, Лукаш Лукашевський, Борис Урбанський;
– Талант року у спортивній номінації: Дар’я Гінбург;
– Суперталант року в мистецькій категорії: Марсель Косінський, Роза Ковальчик, Марта Міхальська, Майя Василевська, Лєна Вишневська, Клаудія Теліцька, Юлія Дучна, Анна Васильовська, Аліція Достатня, Амелія Лісовська, Зузанна Лукашевська, Зузанна Цесельська, Зофія Стефанська, Александра Питлярчик, Надя Шипульська, Ніна Васьк, Марія Василевська, Лена Шипульська, Лена Лаура Голембєвська, Юлія Дембі, Ганна Држонджевська, Бланка Кусік, Адріанна Кжиква, Вероніка Добієс та Іга Потапюк, а також Зузанна Новак, Агата Данельчик, Корнелія Пшзулковська, Надя Льонковська, Lena Cupała, Maja Kuźbik, Nadia Jaworska, Nikola Jaworska, Olga Miecznikovska, Zuzanna Adamczyk, Zuzanna Michalina Majer-Babiarz, Zuzanna Zalewska, Maria Fersz та Alicja Kostka.
Вітаємо з успіхами та бажаємо подальших.