Rozgrywki Ligi Szachowej.

W dniu 22.04.2023 r. w Uzdowie odbyła się szósta kolejka IV Edycji Ogólnopolskiej Szkolnej Ligi Szachowej.
Do tej pory w tegorocznych rozgrywkach ligi wzięło udział 99 uczniów z 3 szkół ponadpodstawowych, 25 szkół podstawowych, 3 przedszkoli z sąsiednich powiatów województw Warmińsko – Mazurskiego i Mazowieckiego.
Indywidualnie w zawodach czołowe miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły:
II Liga – awans do I ligi
– Łukasz Wasiłowski – I m-ce
III Liga – awans do II Ligi
– Bartłomiej Adamkowski – VII m-ce
Natomiast drużynowo Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nidzicy utrzymuje pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji.
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom wspaniałej walki do samego końca. Ostatnia, siódma kolejka odbędzie się dnia 14.05.2023 r. (godz. 11:00). Wtedy też nastąpi podsumowanie sezonu i poznamy ostateczne wyniki generalnej klasyfikacji.
                                                                                                                                                                           Opracował Adam Gorzka.