Rozstrzygnięcia w konkursie plastycznym na najbardziej kreatywną flagę Polski.

Na przełomie kwietnia i maja 2021 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy wzięli udział w konkursie plastycznym na najbardziej kreatywną flagę Polski. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych i szacunku do barw narodowych, rozwijanie inwencji twórczej, wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci, czerpanie radości z procesu tworzenia oraz rozwijanie umiejętności komunikowania się online. Kryteriami oceny była: estetyka, pomysł, sposób wykonania i wkład pracy uczestnika. Powołana komisja wybrała najciekawsze prace, które spełniały założone kryteria.

Nagrodzeni uczniowie z klas 1-3 to:
I miejsce Igor Bartnikowski,
II miejsce Weronika Ulatowska,
III miejsce Wojciech Szymankiewicz
oraz wyróżnienia: Zuzanna Ciesielska, Maria Wasilewska, Lena Długokęcka, Kuba Mikołajczyk i Julia Albrechczyńska.

Uczniowie z oddziału przedszkolnego to:
I miejsce Zofia Pisarska,
II miejsce Zuzanna Łukaszewska,
III miejsce Hanna Mikołajczyk
oraz wyróżnienia: Maja Sadowska i Mikołaj Sadowski.
W konkursie wzięły też udział dzieci z Niepublicznego Przedszkola mieszczącego się na ulicy Krzywej i zdobyły wyróżnienia: Gabriela Antosiewicz, Patrycja Kołodziejska, Igor Suchowiecki, Natalia Misztal, Wojciech Pachołek i Alan Szymborski.

Serdecznie gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów!!!!

Organizatorki konkursu: Marlena Rostkowska i Wioletta Zieja.