Rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego „Karmnik dla ptaków zimą”.

W dniach od 24 lutego do 13 marca 2021 roku odbył się konkurs rysunkowy pod hasłem „Karmnik dla ptaków zimą” organizowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej. Do udziału w nim zaprosiliśmy dzieci z oddziału przedszkolnego  oraz uczniów klas I – III SP. Głównymi celami konkursu było rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych, rozwijanie zainteresowań artystycznych oraz uwrażliwienie dzieci na dokarmianie ptaków zimą. Powołana komisja oceniła estetykę, wykonanie rysunku oraz zgodność tematu.

Nagrodzenie uczniowie to:

Kategoria: Oddział przedszkolny:

I miejsce: Nadia Szypulska

II miejsce: Lena Szypulska

II miejsce: Nikola Stołowska

III miejsce: Kamil Czacharowski

Wyróżnienia: Antoni Reszka, Ethan Rudzki, Maja Marks, Zofia Pisarska.

Kategoria: Klasy I-III:

I miejsce: Zuzanna Ciesielska

II miejsce: Maria Wasilewska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!