Sukces klasy 3a! 🔥 🏐

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie „Dwa Ognie”, w którym po emocjonującej rywalizacji zdobyli drugie miejsce!🥈Drużyna wykazała się doskonałą kondycją, celnością i współpracą. Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych osiągnięć!💪🏆