Sukces uczniów klasy 3a!

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Marianna Pedina i Aleksander Wolicki z klasy 3a, zajęli II miejsce w konkursie konstrukcyjno-budowniczym z klockami LEGO „Architekci wyobraźni”.
Konkurs został zorganizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Nidzicy. Jego celem było rozwijanie kreatywności, wyobraźni przestrzennej oraz popularyzowanie talentów konstruktorskich wśród dzieci.
Serdecznie gratulujemy Mariannie i Aleksandrowi oraz życzymy dalszych sukcesów!