Świetlicowe przygotowania do Wielkanocy. / Підготовка до Великодня після школи.

Podczas zajęć świetlicowych uczniowie przypomnieli sobie tradycje i zwyczaje wielkanocne. Świetliczaki rozwijały swoje zdolności plastyczne, a także grały w gry, rozwiązywały łamigłówki dotyczące nadchodzących Świąt. Powstała gazetka wielkanocna zawierająca wykonane przez dzieci pisanki oraz życzenia od świetliczków. Nasze świetliczaki stworzyły przepiękne kartki wielkanocne oraz ozdoby z koralików do prasowania. Prace zostały przekazane na tegoroczny Jarmark Wielkanocny. Świetliczaki macie ogromne serca.

Під час проведення заходів учні пригадали традиції та звичаї Великодня. Світлячки розвивали свої художні здібності, грали в ігри та розгадували головоломки про майбутнє Різдво. Створено пасхальний бюлетень, у якому писанки, виготовлені дітьми, та побажання із загальної кімнати.
Наші світлячки створили гарні великодні листівки та прикраси з бісеру для прасування. Роботи подарували на цьогорічний Великодній ярмарок. У вас величезні серця для світлячків.