Trwają ostatnie próby do koncertu podsumowującego cykl warsztatów muzycznych z Panem Tomaszem Łosowskim, który zaproszony prez księdza Andrzeja Midurę spotykał się z nami przez ostatnie tygodnie. / Зараз тривають останні репетиції концерту, який підбиває підсумки циклу музичних майстер-класів з паном Томашем Лосовським, який останні кілька тижнів зустрічається з нами у отця Анджея Мідури.

Już w środę, w godzinach porannych zaprezentujemy się uczniom naszej szkoły, a po południu (po mszy wieczornej ok 17:30) w Kościele Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników talentów Naszej młodzieży!
 
У середу вранці ми представимося учням нашої школи, а після обіду (після вечірньої меси близько 17:30) у церкві Божого Милосердя. Щиро запрошуємо всіх любителів талантів нашої молоді!