Trzecia kolejka Szkolnej Ligi Szachowej w Uzdowie.

Kolejny trzeci turniej Szkolnej Ligi Szachowej został rozegrany 15 stycznia w Uzdowie. Reprezentanci naszej szkoły znakomicie się spisali. W drugiej lidze zwyciężyła Oliwia Sarbiewska, trzecie miejsce zajęła Anna Wasiłowska. Po trzech kolejkach ligi w klasyfikacji drużynowej Szkoła Podstawowa nr 2 w Nidzicy utrzymuje II miejsce. W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie również zajmują wysokie lokaty. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajmuje Oliwia Sarbiewska kl. VII B, a drugie miejsce Anna Wasiłowska kl. V B. Natomiast wśród chłopców Szymon Sarbiewski kl. IV B plasuje się na drugim miejscu, a Łukasz Wasiłowski kl. IV B zajmuje miejsce szóste. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Na podstawie informacji i fotografii organizatorów opracował: Adam Gorzka