Uczniowie ,,Dwójki” laureatami powiatowego konkursu „Co huczy w lesie?”

Nadleśnictwo Nidzica rozstrzygnęło powiatowy konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej pt. „Co huczy w lesie?”.
Przewodnim jego celem było propagowanie wiedzy o sowach występujących w Polsce. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: I – 9-12 lat, II – 13-15 lat. Zadaniem uczestników było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat wybranej sowy. Jury przy wyborze prac wzięło pod uwagę merytoryczne podejście do tematu oraz wykorzystanie narzędzi multimedialnych do wykonania prezentacji.
W gronie laureatów znaleźli się nasi uczniowie.
Kategoria wiekowa I – 9-12 lat:
Łukasz Wasiłowski, ucz. kl. 3b – wyróżnienie;
Oliwia Sarbiewska, ucz. kl. 6b – wyróżnienie.
Kategoria wiekowa II – 13-15 lat:
Amelia Kunicka, ucz. kl. 7c – II miejsce.
Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie wręczono nagrody rzeczowe, natomiast laureatów uhonorowano dodatkowo pamiątkowymi dyplomami. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za piękne i pomysłowe prace, a zwycięzcom gratulujemy.
 
Opiekun konkursu: Małgorzata Rydzewska