Uczniowie klasy 3a uczestniczyli w obchodach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Moc jest w nas-jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne?”. / Учні 3-А класу взяли участь у святкуванні Вармінсько-Мазурського тижня кар’єри, який цього року проходив під гаслом «Сила в нас – як подбати про своє психічне здоров’я?».

W ramach akcji dzieci wzięły udział w zajęciach „Moje uczucia i emocje”, gdzie rozwinęli swoje kompetencje komunikacyjne i umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach społecznych. Okazało się, że dzieci potrafią świetnie identyfikować swoje emocje.
🙂☺️😊😄😀
Anna Łukaszewska, Natalia Dreger
 
У рамках акції діти брали участь у заняттях «Мої почуття та емоції», де розвивали свої комунікативні навички та вміння справлятися з різними соціальними ситуаціями. Виявилося, що діти дуже добре розпізнають свої емоції.
🙂☺️😊😄😀
Анна Лукашевська, Наталія Дрегер