Uczniowie naszej szkoły na Mistrzostwach Polski w Szachach.

W dniach 29-31 sierpnia nasi uczniowie uczestniczyli w Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych w Bydgoszczy. Rywalizowali z zawodniczkami i zawodnikami z całego kraju i godnie reprezentowali Nidzicę. W konkurencji szachów szybkich osiągnęli następujące wyniki. W grupie dziewcząt do 14 lat Anna Wasiłowska kl. VII B zajęła 57 miejsce. W grupie chłopców do 12 lat Szymon Sarbiewski kl. VI B zajął 82 miejsce a Łukasz Wasiłowski również klasa VI B uzyskał 155 miejsce. W konkurencji szachów błyskawicznych w grupie dziewcząt do 14 lat Anna Wasiłowska zajęła 42 miejsce. W grupie chłopców do 12 lat Szymon Sarbiewski kl. VI B uzyskał 142 miejsce a Łukasz Wasiłowski również klasa VI B zajął 155 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                                                                                                           Opracował Adam Gorzka.