W dniach 6 – 7 grudnia 2021 roku uczniowie z klas 1-3 naszej Szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy w ramach programu MEiN „Poznaj Polskę”.

Jego celem było wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego, poznanie naszego dziedzictwa narodowego i kulturowego. W pierwszej kolejności uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Kopernik. Z wielką ciekawością przyglądali się wynalazkom i rożnego rodzaju eksperymentom. Po smacznym obiedzie dzieci zwiedziły Katedrę św. Jana Chrzciciela i Stare Miasto. Drugiego dnia uczniowie mieli spotkanie z przewodnikiem, który oprowadził i opowiedział historię Łazienek Królewskich. Następnie dzieci udały się z wizytą do Zamku Królewskiego, którego wnętrze wzbudziło ich duże zainteresowanie. Wieczorem uczestnicy wycieczki w dobrych nastrojach zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do swoich domów.
 
Opiekunami wycieczki były panie: Dorota Kosińska, Beata Warecka, Jolanta Wiśniewska i Wioletta Zieja.