W poniedziałek, 30 maja dzieci z grup 0a i 0b odbyły wycieczkę do JuraParku w Solcu Kujawskim. / У понеділок, 30 травня, діти 0а та 0б груп вирушили на екскурсію до JuraPark у Солец Куявському.

Przygodę z parkiem rozpoczęliśmy od spaceru ścieżką edukacyjną, podczas którego maluchy miały okazję poznać prehistoryczny świat dinozaurów. Odbyliśmy także wizytę w kinie 5D, gdzie doznaliśmy wielu wrażeń zmysłowych.
JuraPark zaoferował nam także niezwykły plac zabaw, który zachwycił wszystkich. Karuzele, kolejki, gokarty, itp. dostarczyły niezapomnianych wrażeń i emocji. To był wspaniały dzień🙂
Beata Ziomek
Ewa Rzepczyńska
 
Свою пригоду з парком ми розпочали з прогулянки пізнавальною стежкою, під час якої діти мали змогу пізнати доісторичний світ динозаврів. Також ми відвідали 5D кінотеатр, де пережили багато чуттєвих вражень.
Також JuraPark запропонував нам незвичайний майданчик, який порадував усіх. Незабутні враження та емоції подарували каруселі, канатні дороги, картинги тощо. Це був чудовий день🙂
Беата Зіомек
Ева Жепчинська