W poszukiwaniu Wiosny… / У пошуках весни…

W dniu 24 marca 2022r. uczniowie klasy 1a i 2b udali się na wycieczkę do Gancarskiej Wioski w Kamionce. Po przybyciu na miejsce wyruszyli w poszukiwaniu oznak Wiosny. Pączki bzu, szafirki, tulipany oraz kolorowe krokusy, rosły dumnie na polanie w blasku słonecznych promieni. Ciepłe, wiosenne barwy, były inspiracją do stworzenia kolorowych, wielkanocnych pisanek. Podczas gry terenowej, uczniowie rozwiązywali ukryte przez zająca zagadki, które doprowadziły ich to skarbu. Po aktywnie spędzonym czasie na łonie natury, udaliśmy się do kina, na przyrodniczy seans filmowy.

24 березня 2022 року. учні 1а та 2б класів вирушили на екскурсію до села Ганцарська в Кам’янці. Прибувши на місце події, вони вирушили на пошуки ознак весни. На галявині в сонячному світлі гордо росли бруньки бузку, сапфіри, тюльпани та різнокольорові крокуси. Теплі весняні кольори були натхненням для створення різнокольорових писанок. Під час польової гри учні розгадували загадки, заховані зайцем, який привів їх до скарбу. Активно провівши час на природі, ми пішли в кінотеатр на фільм про природу.

Maria Burska

Anna Kawecka

Laura Sienkiewicz