W poszukiwaniu wiosny. Wycieczka do Garncarskiej Wioski.

10 marca uczniowie klasy I A i II B razem z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Garncarskiej Wioski. Dzieci razem z przewodnikiem poznały najbliższą okolicę, szukały zwiastunów wiosny i zbliżającego się zajączka wielkanocnego. Dodatkowo rozwiązywały zagadki. Mimo, że pogoda była zimowa i prószył śnieg, to w zimowym klimacie dostrzec można było pierwsze wiosenne kwiaty: przebiśniegi i krokusy. Na koniec odwiedziliśmy kino 3 D, gdzie obejrzeliśmy film o tematyce przyrodniczej.                                                                                                                                                                    Gospodarze poczęstowali nas ciepłym pączkiem i gorącą kiełbaską. Wszyscy w radosnych nastrojach wróciliśmy do szkoły. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś skorzystamy z gościnności gospodarzy Garncarskiej Wioski w Kamionce.                                                                                                                                                                                              Aneta Urbanowska                                                                                                                                                                                              Katarzyna Florek                                                                                                                                                                                      Katarzyna Wrzeszczyńska