W poszukiwaniu wiosny. Wycieczka do źródeł rzeki Łyny.

Uczniowie klasy IIIB i IVA korzystając z pięknej zimowej pogody postanowili wybrać się na wycieczkę do Łyny w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Mieliśmy możliwość podziwiać piękne widoki rezerwatu. Poznaliśmy legendę związana ze źródłami rzeki Łyny. Choć nie widać jeszcze wiosny, w oddali słyszeliśmy śpiew ptaków.
Ten czas spędzony na łonie natury dał nam możliwość zrelaksowania się i nabrania sił na kolejne dni. Uczniowie wzięli udział w warsztatach mydlarskich, które są piękną pamiątka i prezentem z dzisiejszej podróży. Na koniec wspólnie ogrzalismy się przy ognisku jedząc kiełbaski i pijąc ciepłą herbatkę. Wróciliśmy bardzo zadowoleni i radośni. Każdemu z Was polecamy odwiedzić to czarujące miejsce.
Aneta Urbanowska
Wiesława Smolińska
Katarzyna Wrzeszczynska.