W ubiegłym tygodniu w grupie „Tygryski” było smacznie i przede wszystkim zdrowo. / Минулого тижня в групі «Тигренята» було смачно і, головне, корисно.

W środę przygotowaliśmy pyszne owocowe szaszłyki. Była to świetna okazja do powtórzenia nazw owoców krajowych i egzotycznych, poznania ich zapachów i smaku. Dzieci samodzielnie obierały i kroiły owoce na kawałki i każdy komponował i nadziewał na patyczki swoje ulubione owoce tworząc pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe.
 
Минулого тижня в групі «Тигренята» було смачно і, головне, корисно. У середу ми приготували смачні фруктові шашлики. Це була чудова можливість повторити назви вітчизняних та екзотичних фруктів, пізнати їхні аромати та смаки. Діти самостійно очищали та різали фрукти на шматочки і кожен складав та набивав на палички свій улюблений фрукт, створюючи смачні та корисні фруктові шашлики.