Warmińsko- Mazurski Tydzień Kariery Zawodowej.

Uczniowie klasy 2a poznają zawód nauczyciela.
Na zaproszenie uczniów klasy 2a, odwiedziła nas pani dyrektor ZDZ- Beata Deptuła, z którą uczniowie przeprowadzili wywiad. Dzieci dowiedziały się jak przebiegała kariera zawodowa naszego gościa. Pani Beata opowiedziała też o aktualnie wykonywanym zawodzie nauczyciela. Dzieci na koniec podsumowały, że jest to trudna i wyczerpująca praca i z pewnością wymaga dużej cierpliwości i spokoju osoby, która go wykonuje. Na koniec otrzymały prezenty, pamiątkowe smycze i długopisy z logo szkoły, w której pracuje pani Beata. Dziękujemy, za cenne wskazówki, rozmowę i miło spędzony czas. Uczniowie klasy 2a razem z wychowawcami.
                                                                                                                                                                           Aneta Urbanowska
                                                                                                                                                                     Katarzyna Wrzeszczyńska