Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie 2b / Різдвяні майстер-класи у 2б класі.

W piątek 30 listopada 2022r. nasza klasa zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Uczniowie klasy II b wraz z rodzicami uczestniczyli w warsztatach świątecznych.
W rodzinnej atmosferze, powstały pełne uroku dekoracje świąteczne, które przekażemy na cele charytatywne podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, stroiki, kartki świąteczne, aniołki, gwiazdki, bombki, choinki, itp., wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, pomoc, wspaniale spędzony czas.
 
Katarzyna Florek
 
У п’ятницю, 30 листопада 2022р. наш клас на мить перетворився на художню студію, де відбувалося багато цікавого. Учні ІІ б класу разом з батьками взяли участь у Різдвяній майстерні.
У сімейній атмосфері були створені чарівні новорічні прикраси, які ми передамо на благодійність під час Різдвяного ярмарку. Батьки та діти із захопленням виготовляли чудові прикраси, віночки, різдвяні листівки, янголят, зірочки, кульки, ялинки тощо, проявляючи багато винахідливості та творчості. Організовані майстер-класи були надзвичайно радісними враженнями та подарували всім настрій очікування довгоочікуваних свят. Всі були в гарному настрої та із задоволенням створювали прикраси. Ця спільна робота дозволила відчути атмосферу передріздвяних приготувань.
 
Ми хочемо подякувати всім за прихід, відданість, допомогу, чудово проведений час.
 
Катажина Флорек