Uczniowie kl. 3a uczestniczyli w warsztatach cukierniczych. Prowadząca zajęcia Pani Karolina opowiedziała dzieciom w jaki sposób powstaje czekolada. Każde dziecko udekorowało mazurka wielkanocnego oraz wykonało tabliczkę czekolady z różnymi dodatkami. Na koniec spotkania wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Anna Kawecka
















