Wigilia to doskonały moment, aby przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. W naszej klasie Wigilia rozpoczęła się w środę 17 grudnia. W świąteczną atmosferę wprowadziły nas przepiękne życzenia składane podczas łamania się opłatkiem. Na stołach pojawiły się pyszności przygotowane przez Rodziców. Było naprawdę świątecznie i magicznie. Klasa 2c życzy wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
wych. Joanna Kawecka









