Wycieczka do Torunia

Uczniowie klasy 5a, 4b i 8d zwiedzili miasto Mikołaja Kopernika. Uczestniczyli w warsztatach w Muzeum Piernika. Dla klasy 8d był to ostatni wspólny wyjazd w naszej szkole. Miłe wspomnienia zostaną z nami na dłużej.
                                                                                                                                                                                            Wychowawcy
                                                                                                                                                                                       Barbara Olszewska
                                                                                                                                                                                       Barbara Waśniewska
                                                                                                                                                                                          Artur Siedlikowski