Wyniki międzynarodowego konkursu ‘The Big Challenge’ i sukcesy naszych uczniów.

15 kwietnia 2021 roku uczniowie klas VI-VIII naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji prestiżowego międzynarodowego konkursu ‘The Big Challenge’. Jest to nowoczesny konkurs online z innowacyjną strefą gier dla uczestników. Konkurs odbywa się raz w roku w wielu krajach Europy i ma formę testu z pytaniami w języku angielskim o różnym poziomie trudności. Ze względu na sytuację pandemiczną, edycja zeszłoroczna nie odbyła się, ale nasi uczniowie nie próżnowali i spróbowali swoich sił w tym roku. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort uczestnicy mogli podejść do niego zarówno z domu jak i ze szkoły. Łącznie do konkursu podeszło 19 ochotników z naszej szkoły. I tym razem popisali się swoją wiedzą, a najlepsi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:
na trzecim poziomie trudności (spośród 10 uczestników ze szkoły)
1. miejsce – Wiktoria Szczygielska (kl. VII C),
2. miejsce – Pola Kozicka (kl. VII C)
3. miejsce – Kacper Nowicki (kl. VIII C);
na czwartym poziome trudności:
Hanna Kamińska (kl. VIII C) – 1. miejsce,
Alicja Wiśniewska (kl. VIII C) – 2. miejsce;
Alicja Kujawska (kl. VIII C) – 3. miejsce.
Na ostatnim, 5, a zarazem najtrudniejszym poziomie swoją wiedzą wykazała się Alicja Wiśniewska (kl. VIII C) uzyskując 1. miejsce zarówno w szkole jak i w regionie.
Uczniowie przygotowywali się pod opieką nauczycielek języka angielskiego pań Marioli Podolskiej – Maculewicz oraz Iwony Nasiadki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych osiągnięć w dziedzinie języka angielskiego.
 
koordynator konkursu – Mariola Podolska-Maculewicz