Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu !

Celem konkursu było promowanie bezpiecznych zachowań podczas spędzania wolnego czasu poprzez czytanie bajek ze zbioru pt. „Na ratunek Poli” autorstwa podkom. Jolanty Sorkowicz, poruszających tematykę bezpieczeństwa dzieci w środowisku lokalnym.
W konkursie pięknego czytania pod hasłem „Poczytam Ci o przygodach Poli” adresowanym do uczniów klas I-III ogłoszonym przez Komendę Powiatową Policji w Nidzicy. Uczniowie naszej szkoły wykazali się umiejętnością pięknego czytania.
Zaszczytne I miejsce otrzymała uczennica klasy II b Maja Marks
Miejsce II Zuzanna Łukaszewska klasa II b
Podziękowania za udział w konkursie otrzymali:
Klasa II B
1. Aleksandra Pytlarczyk
2. Zuzanna Kobiella
3. Dorian Gałęziewski
4. Oliwier Pedina
5. Lena Girulska
6. Dominik Chaliński
Klasa I B
1. Kajetan Kajczyński
2. Michalina Modelska
3. Antonina Nowak
4. Maria Oczkowicz
                                                                                                                                                                                           Katarzyna Florek