Zabawa z Mikołajową i Elfem. / Розваги з Сантою та Ельфом.

W dniu 22 grudnia 2022 r. uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z niecierpliwością wyczekiwali odwiedzin Świętego Mikołaja. Jednak na naszej auli pojawił się Grinch, który chciał nam zepsuć święta. Dzieci szybko go przepędziły i z wielką radością przywitały Mikołaja, który przyniósł wszystkim prezenty. Wspólnej zabawy z Mikołajową oraz Elfem nie było końca.
Dziękujemy „Ale figle” za wspólną zabawę w świątecznym klimacie.
 
Wychowawcy klas I-III
 
22 грудня 2022 року вихованці дошкільної освіти з нетерпінням чекали в гості Діда Мороза. Але в нашому залі з’явився Грінч і хотів зіпсувати нам свято. Діти швидко його прогнали і з великою радістю зустріли Діда Мороза, який приніс усім подарунки. Спільній грі з Дідом Морозом та Ельфом не було кінця.
Дякуємо «Але фігле» за те, що разом весело провели час у святковій атмосфері.
 
Вчителі І-ІІІ ст