Zabierz Tatę na przygodę w Nidzicy! Przed nami piknik rodzinny „Przygoda z Tatą”!

 
10 konkurencji na ponad sześciokilometrowej trasie, zagadki i niespodzianki – takie atrakcje czekają na uczestników gry miejskiej „Przygoda z Tatą”. Spędź aktywnie Dzień Ojca z całą rodziną. Zabawa wystartuje w niedzielę, 18 czerwca o godz. 12:00 w Nidzicy!
Już w niedzielę, 18 czerwca wyjątkowe wydarzenie – gra miejska „Przygoda z Tatą”. Dzięki wspólnej zabawie, tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi. Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin wspólnej zabawy. Czekamy na Wasze zgłoszenia – spotkajmy się w Nidzicy!
Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek oraz wezmą udział w losowaniu voucherów na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody. Udział w naszym pikniku jest bezpłatny
Start naszej gry zaplanowano na niedzielę, 18 czerwca, godz. 12:00.
 
Start i meta będą zlokalizowane przy Molo w Nidzicy!
Czekamy na Wasze zgłoszenia wejdź już teraz na https://link.freshmail.mx/…/eyJhZGRyZXNzIjoiaHR0cHM6XC9…
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, realizująca zadanie zlecone przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Organizacja Środowiskowa AZS woj. Warmińsko-Mazurskiego.